• Otwórz się na zawód. No pewnie !

• Otwórz się na zawód- No pewnie 👍

W dniu  30 marca 2022 roku nasi  uczniowie Kornelia Nowak, Nikola Domagała, Piotr Perliński, Jakub Świtoń wraz z panią Magdaleną Kowalczyk zgłębiali tajniki zawodu stylista i tapicer. Warsztaty przeprowadził Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy           im. W.S Reymonta w Częstochowie. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności pod okiem fachowców.  Natomiast w dniu 6 kwietnia  2022 roku uczniowie wystartowali             w konkursie, w którym mieli zademonstrować czego nauczyli się podczas warsztatów. Na efekty konkursu nie trzeba było długo czekać. I miejsce Piotrka, II miejsce Kuby . Drużyna Kornelia i Nikola wystylizowały styl boho i zajęły II miejsce😀😀😀Dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą przygodę i atmosferę. Efekty konkursu przedstawiamy poniżej.

• Spotkanie z sędzią Anną Marią Wesołowską

• 24 marca odbyło się spotkanie z sędzią panią Anna Marią Wesołowską. Tematem prelekcji było: "Jak w świetle współczesnych zagrożeń budować szczęśliwą rodzinę i bezpieczną szkołę". Uczniowie usłyszeli jakie są konsekwencje prawne niebezpiecznych i głupich zachowań zarówno w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym. Dowiedzieli się, gdzie szukać pomocy i jak o nią porosić. Poznali swoje prawa, ale też i obowowiązki. Taka lekcja wychowawcza przeprowadzona przez osobę znaną, wzbudzającą szacunek oraz piastującą jedno z najwyższych i najważniejszych stanowisk w państwie na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów i wpłynie na prawidłowe postrzeganie otaczającej ich rzeczywistości.