• 8 lutego - Dzień Bezpiecznego Internetu

• Co zrobić, aby być bezpiecznym w sieci?

Dzieci oraz dorośli popełniają wiele błędów podczas korzystania z internetu. Jak temu zapobiec?

Uczniowie naszej szkoły przeprowadzil dla młodszych dzieci prelekcję na temat właściwych zachowań w sieci. Ponadto nagrali instruktażowy filmik, czego nie powinno robić się w internecie.

Warto go obejrzeć, by zwiększyć własne bezpieczeństwo i uniknąć, np. internetowej kradzieży.

Zapraszamy do oglądania:)

• Rekrutacja do Gminnego Przedszkola w Lgocie Małej

• Szanowni Państwo!

Informujemy, że od dzisiaj rozpoczyna się na terenie Gminy Kruszyna rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach i klas I szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023.

Od 1 lutego do 21 lutego - kontynuacja edukacji przedszkolnej, czyli podpisywanie dokumentów przez rodziców dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola.

Od 1 marca do 21 marca - postępowanie rekrutacyjne dla nowo przyjmowanych dzieci na kolejny rok szkolny.

Do 24 marca - weryfikacja przez komisję rekrutacyjną złożonych wniosków.

25 marca - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Do 8 kwietna - potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia.

11 kwietnia - podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA WNIOSKÓW I ZAPISYWANIA DZIECI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

Wszystkie dokumenty dotyczące rekrutacji znajdują się na tej stronie w zakładce Przedszkole - Rekrutacja