• WOŚP 2024💖

• Dziś gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy💖

W tym roku zbieramy na chore płuca po pandemii.

Naszymi przedstawicielkami są wolontariuszki Amelka i Marysia, które z wielkim zaangażowaniem próbują zapełnić orkiestralne puszki.

Jednak w tym szlachetnym dążeniu nie są same. Młodsze dzieci z naszej szkoły występują podczas 32. Finału WOŚP, który jest organizowany w naszej gminie, aby wspomóc wolontariuszy podczas zbiórki. Razem możemy więcej💖

• Kucharze cukiernicy👩‍🍳👨‍🍳

• Wypieków w naszej szkole ciąg dalszy😀

Dziś 4 klasa debiutowała w roli kucharzy cukierników👩‍🍳👨‍🍳

Z sypkiej mąki, mleka, masła i innych składników dzieci stworzyły pyszne babeczki, na które wszyscy mieli apetyt.

Dzięki współpracy i zaangażowaniu praca szła sprawnie i bardzo szybko.

Potwierdzamy - nasze dzieciaki są bardzo utalentowane😀

• Podziękowanie

• Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za udział w akcji BohaterON w Twojej Szkole👍

BohaterON to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Za udział w projekcie nasi uczniowie otrzymali również gry edukacyjne Cenzura, które przybliżą naszym uczniom zagadnienia związane z II wojną światową i Powstaniem Warszawskim.